80 x 68 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu śr.g.: KOMPOZYCJA FAKTUROWA | BRONISŁAW | KIERZKOWSKI | WARSZAWA
Pochodzenie:
kolekcja prywatna, Paryż
katalog w Bydgoszczy