Zygmunt I Stary, Grosz dla ziem pruskich 1531, Toruń
3
Stan zachowania: 3
Literatura: Kopicki 3085 (R), Kurpiewski 299 (R)
Obiegowy egzemplarz.
Patyna, nalot.