CHUTOR NOCĄ, k. XIX w.
Węgiel, papier; 26,5 x 39,5 cm
Sygnowany p.d.: Н Бабкинъ (?)
Na odwrocie nalepka radzieckiego sklepu komisowego Moskomisiontorg. z 1973 r.
Estymacja 2500 - 3000