Litografia barwna na kremowym papierze; wym.: 24 x 27 cm; sygn. pł. l.d.: JS.
Lit.: I. Kossowska, Narodziny polskiej ..., il. 176; Litografia Polska od 1900 roku, Kraków 1994, il. s. 931.