olej, płótno, 100 x 100 cm, sygnowany na odwrocie: 'Maciej Mackiewicz | "FORMA 4K" | 2019'
WYSTAWIANY:
2020 – wystawa indywidualna „Festung Demenz”, Galeria Next, Bydgoszcz