Jakub Niewdana (ur. 1989), Jednorożec, z serii Fantastyczne Zwierzęta, 2019
ceramika szkliwiona, zdobiona naszkliwnie, złocona 24k złotem, 40 x 29 x 13 cm, sygn. na spodzie