wg zdjęcia z Walter P. Reuther Library of Labor and Urban Affairs, Detroit, 23.07.1967
Obraz z cyklu BLACK, WHITE, COLORED.
Olej na płótnie
120 x 90 cm
sygn. Ryszard Szozda
Olej na płótnie
120 x 90 cm
sygn. Ryszard Szozda