porcelana kremowa, szkliwiona, złocona; wys. całkowita: 30 cm;
sygn. na spodzie: dwa skrzyżowane miecze z koroną / Rosenthal / SELB-PLOSSBERG / GERMANY / 8;
Niemcy, fabryka firmy: Rosenthal, 3. ćw. XX w.