SYGIETYŃSKI A[ntoni] - Maksymilian Gierymski. Z 92 ilustr. Warszawa 1906. Tow. Naucz. Szkół Wyższych. 8, s. [2], 104, tabl. 21. oprawa oryginalna płótno zdobione. Nauka i Sztuka, t. 4.
Niewielkie otarcia krawędzi okł., stan dobry. Wymazane odręczne zapiski na odwrocie strony tytułowej.