19

Magdalena Kępka, Spacer w doborowym towarzystwie, 2020

akryl, olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. i dat. l.d.: MKępka 2020 oraz opisany na odwrocie: SPACER W DOBOROWYM TOWARZYSTWIE | 100x100 cm, 2020 r. | MKępka
Młoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni
23 września 2020
Cena wywoławcza
227 EUR
268 EUR
Cena końcowa bez opłaty aukcyjnej
227 EUR
118%
Wyświetleń: 351 | Ulubione: 0

23 września 2020

Regulamin w wersji do pobrania: http://files.sda.pl/files/31282/Regulamin.pdf

Bohaterów Monte Cassino 43, 81-768 Sopot
Galeria w Warszawie: Nowy Świat 54/56, 00-363 Warszawa
Galeria w Gdańsku: Długa 2/3, 80-827 Gdańsk
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00
Przyjmowanie obiektów na aukcje

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]

Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także