4

Monika Radzewicz, Galaxy hair, 2017

30x60
olej na płótnie
sygnowany na odwrociu: M.Radzewicz| "Galaxy Hair"|2017| 30x60 cm
Absolwentka liceum plastycznego w Szczecinie (1990-1995) i UAP - dawnej Akademii Sztuk Pięknych - w Poznaniu (1995-2000), gdzie dyplom z malarstwa sztalugowego obroniła w pracowni prof. Jacka Waltosia. Od czasu ukończenia studiów, jej prace wystawiane są nie tylko w Polsce, ale i w Niemczech. Tam też mieszka i pracuje twórczo od 2013 roku, będąc najpierw graficzką polskiej Ambasady w Niemczech, a od 2017 r. działając indywidualnie pod szyldem Atelier 26, Absolwentka liceum plastycznego w Szczecinie (1990-1995) i UAP - dawnej Akademii Sztuk Pięknych - w Poznaniu (1995-2000), gdzie dyplom z malarstwa sztalugowego obroniła w pracowni prof. Jacka Waltosia. Od czasu ukończenia studiów, jej prace wystawiane są nie tylko w Polsce, ale i w Niemczech. Tam też mieszka i pracuje twórczo od 2013 roku, będąc najpierw graficzką polskiej Ambasady w Niemczech, a od 2017 r. działając indywidualnie pod szyldem Atelier 26,
favorite Aukcja charytatywna
27 września 2020 CEST/Warsaw
Cena wywoławcza
225 EUR
Wyświetleń: 53 | Ulubione: 0

Fundacja Otwarte Drzwi

Aukcja charytatywna
27 września 2020 CEST/Warsaw

0.00%

Fundacja Otwarte Drzwi
Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Otwarte Drzwi”
ul. Katowicka 9B / 18
61-131 Poznań
+48 789 107 434
Monika Radzewicz star