30x60
olej na płótnie
sygnowany na odwrociu: M.Radzewicz| "Galaxy Hair"|2017| 30x60 cm
Absolwentka liceum plastycznego w Szczecinie (1990-1995) i UAP - dawnej Akademii Sztuk Pięknych - w Poznaniu (1995-2000), gdzie dyplom z malarstwa sztalugowego obroniła w pracowni prof. Jacka Waltosia. Od czasu ukończenia studiów, jej prace wystawiane są nie tylko w Polsce, ale i w Niemczech. Tam też mieszka i pracuje twórczo od 2013 roku, będąc najpierw graficzką polskiej Ambasady w Niemczech, a od 2017 r. działając indywidualnie pod szyldem Atelier 26, Absolwentka liceum plastycznego w Szczecinie (1990-1995) i UAP - dawnej Akademii Sztuk Pięknych - w Poznaniu (1995-2000), gdzie dyplom z malarstwa sztalugowego obroniła w pracowni prof. Jacka Waltosia. Od czasu ukończenia studiów, jej prace wystawiane są nie tylko w Polsce, ale i w Niemczech. Tam też mieszka i pracuje twórczo od 2013 roku, będąc najpierw graficzką polskiej Ambasady w Niemczech, a od 2017 r. działając indywidualnie pod szyldem Atelier 26,