Zofia Kossak • Dziedzictwo. Juliusz i Zofia. Powieść historyczno-obyczajowa
Wydawnictwo Polskie Tern (Rybitwa) Book, Londyn 1956
Oprawa broszurowa, obwoluta, 240 stron.
Ilustracje: Juliusz Kossak
Stan: minimalne otarcia obwoluty, niewielkie przebarwienia brzegów kart - stan dobry/bardzo dobry.