Arkadij i Borys Strugaccy • Poniedziałek zaczyna się w sobotę
Wydawnictwo Iskry 1970, wydanie 1.
Oprawa broszurowa autorstwa Jerzego Zbijewskiego, 311 stron.
Stan: niewielkie otarcia okładki, pieczątka własnościowa, ładny egzemplarz.