Krzysztof Skórczewski, Portret dla M. po 13-tu latach, 1993
Dodatkowe opłaty:
Miedzioryt; wym. komp.: 8 x 9,5 cm; zachowany pełny arkusz; praca sygnowana i tytułowana ołówkiem; praca także sygnowana i datowana na płycie, w obrębie kompozycji; egz. 18; poniżej kompozycji suchy tłok: S.