fornir - orzech, szkło; 80 x 80 x 50,5 cm;
Europa Zachodnia, ok. poł. XX w.
Ze szklanymi blatami - tacami umieszczonymi między dwoma okrągłymi ramami, fornirowanymi wzorzystym orzechem i umieszczonymi na kulistych, metalowych, niklowanych nóżkach.