Autor: SEWERYN Tadeusz
Tytuł: Ogród
Technika: ołówek, akwarela, papier
Wymiary w świetle passe-partout: 32 x 24,5 cm
Wymiary z oprawą: 45,4 x 36,5 cm
Sygnowany p.d.: "T Seweryn"
PROWENIENCJA:
- kolekcja rodziny artysty
Biografia Tadeusza Seweryna dostępna jest na stronie Krakowskiego Domu Aukcyjnego [ZOBACZ]