porcelana, farby
naszkliwne, złocenia; dł. 25 cm, szer. 21 cm
sygn. kobaltem
podszkliwnie dwa skrzyżowane miecze z gwiazdką, oraz dwie kreski, wyciski: 37. i 3.; dawna nalepka
kolekcjonerska
stan zachowania: dobry, ślad pęknięcia na uchwycie, drobne skazy w lustrze i ubytki