porcelana biała, szkliwiona, dekorowana kalką; 8 x 11 x 4,5 cm;
sygn. na spodzie: L w kole / LUBIANA / MADE IN POLAND / 2;
Polska, Zakłady Porcelany Stołowej Lubiana S.A, l. 90. XX w. (?).