19

Jan Wojciech MALIK, „Zieleń miejska”

add Twoja notatka 

Opis pozycji

Jan Wojciech Malik 
"Zieleń miejska”
50 x 70
/ akryl na płycie /
2018 r.

Jan Wojciech Malik - Malarstwo studiował na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. W sztuce podąża własną droga, nie naśladuje swoich mistrzów. Tworzy dzieła monumentalne oraz miniatury. Jego obrazy charakteryzuje zastosowanie szarości, czerni z domieszką czerwieni - w takich barwach przestawia rzeczywistość. Czasami jednak stosuje pełną paletę kolorów. Laureat wielu konkursów i festiwali sztuki. 24 wystawy indywidualne malarstwa w Polsce i udział w ponad 170 wystawach malarstwa polskiego w Polsce i na świecie. Malarstwo studiował na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Członek Związku Polskich Artystów Plastyków oraz ruchu Ekoart. Rzeczoznawca ds. Sztuki Ministra Kultury RP. Prace w zbiorach Muzeum Narodowego w Poznaniu i Szczecinie oraz w Watykanie.

Aukcja
"Día de los Muertos" - Aukcja Sztuki Współczesnej
gavel
Data
01 listopada 2020
date_range
Cena wywoławcza
327 EUR
Pozycja nie została sprzedana i może być wciąż dostępna. Jeśli chcesz ją kupić, wyślij zapytanie o możliwość sprzedaży i aktualną cenę.
Wyświetleń: 58 | Ulubione: 0
Aukcja
Dom Aukcyjny DNA

Dom Aukcyjny DNA

"Día de los Muertos" - Aukcja Sztuki Współczesnej
Data
01 listopada 2020
Przebieg licytacji

Licytowane będą wszystkie pozycje

Oferta złożona na 5 minut przed końcem czasu wydłuży czas licytacji tej pozycji o kolejne 5 minut

Opłata aukcyjna
15.00%
OneBid nie pobiera dodatkowych opłat za licytację.
Podbicia
  1
  > 100
  1 000
  > 100
  2 000
  > 100
  5 000
  > 200
  10 000
  > 500
  100 000
  > 5 000
  500 000
  > 10 000
 
Regulamin
 1. Przedmiotem aukcji są dzieła sztuki oddane organizatorowi aukcji zwanym dalej Domem Aukcyjnym DNA do sprzedaży komisowej przez Komitentów. Zgodnie z oświadczeniami Komitentów powierzone obiekty stanowią ich własność, bądź mają prawo do ich rozporządzania i nie są objęte żadnym postępowaniem sądowym i skarbowym, są wolne od zajęcia i zastawu, a także jakichkolwiek roszczeń osób trzecich.
 2. Aukcja prowadzona jest przez Aukcjonera, który decyduje o wysokości postąpień, rozstrzyga ewentualne spory lub poddaje obiekt ponownej licytacji.
 3. Dom Aukcyjny DNA gwarantuje zgodność cech licytowanych obiektów z opisem katalogowym.
 4. Osoby pragnące zachować anonimowość lub nie mogące uczestniczyć osobiście w aukcji, mogą zlecić Domowi Aukcyjnemu DNA występowanie w ich imieniu lub licytować telefonicznie. Zainteresowanie tymi formami licytacji należy uzgodnić z Domem Aukcyjnym DNA pod numerem telefonu +48 790 225 790 lub pod adresem e-mail [email protected]
 5. Wylicytowana cena potwierdzona stosowną informacją o wygranej w koncie użytkownika jest równoznaczna z zawarciem umowy kupna-sprzedaży.
 6. Nabywca zobowiązany jest do wykupu obiektu/obiektów w ciągu 14 dni od zakończenia aukcji. Dom Aukcyjny DNA będzie uprawniony do naliczania odsetek ustawowych za okres opóźnienia w zapłacie. Wszystkie transakcje zawierane są w polskich złotych. Dom Aukcyjny DNA przyjmuje następujące formy płatności gotówka, karta lub przelew na rachunek bankowy w III oddziale PKO BP we Wrocławiu o numerze 82 1020 5242 0000 2102 0298 3823. 12. 
 7. W razie opóźnienia nabywcy w zapłacie, Dom Aukcyjny DNA po bezskutecznym upływie dodatkowo wyznaczonego terminu na zapłatę, może odstąpić od umowy z nabywcą.
 8. Prawo własności do wylicytowanego obiektu i jego odbiór następuje po zapłaceniu przez nabywcę całości wylicytowanej kwoty wraz z opłatą organizacyjną.
 9. Do wylicytowanej ceny doliczana jest opłata organizacyjna w wysokości 10%. Opłata obowiązuje również w sprzedaży poaukcyjnej. Kwota wylicytowana wraz z opłatą organizacyjną jest kwotą brutto.
 10. Dom Aukcyjny DNA nie ponosi odpowiedzialności za ukryte wady fizyczne i prawne zakupionych obiektów.
 11. Wszelkie reklamacje będą rozpatrywane na podstawie przepisów prawa polskiego.
 12. Dom Aukcyjny DNA nie oferuje usługi wysyłki zakupionych przedmiotów, jednak na życzenie Kupującego może wysłać je na jego koszt. 
O aukcji
Przemijanie to motyw, który od zawsze inspiruje artystów. Zbliżające się święto zmarłych może kojarzyć się dobrze na wzór meksykańskiego Día de los Muertos - 1 listopada na cmentarzach gromadzą się rodziny i przyjaciele, by przy muzyce i tequili radośnie wspominać zmarłych bliskich, a czaszkę daje się na dowód sympatii i jako życzenie, aby „po drugiej stronie” było jeszcze lepiej.

Dlatego zapraszamy Państwa serdecznie na wirtualną Aukcję Sztuki Współczesnej "Día de los Muertos".

Już od 25 października 2020 r. (niedziela) możecie Państwo przez tydzień licytować dzieła na portalu Onebid
Finał aukcji odbędzie się online 1 listopada 2020 r. (niedzielę) o godz. 19:00.

Podczas aukcji, organizowanej przez Dom Aukcyjny DNA, będziecie mieli Państwo okazję zapoznać się zarówno z pracami artystów od lat współpracującymi z naszą galerią, jak i tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę na rynku sztuki.
Głęboko wierzymy w to, że wśród zaproponowanych prac każdy miłośnik sztuki znajdzie coś wyjątkowego dla siebie. 
Wszelkich informacji udzielamy mailowo ([email protected]) oraz pod numerem telefonu:+48 696 972 801.
Zapraszamy!
FAQ
Czekaj...
O sprzedawcy
Dom Aukcyjny DNA
Kontakt
room
ul. Powstańców Śląskich 95, Sky Tower
53-332 Wrocław
Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek: 09:00 - 21:00
sobota: 09:00 - 21:00
niedziela: 10:00 - 20:00
Przyjmowanie obiektów na aukcje
Galeria DNA
Powstańców Śląskich 95, Wrocław
Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także
keyboard_arrow_up
add