Ryszard Winiarski (1936 - 2006), Game 3 x 3 for 1, 1999
Dodatkowe opłaty:
akryl, ołówek, płótno; 18 x 13 cm, sygn., dat. i opisany u dołu: 5-th game 3 x 3 for 1, Winiarski '99 (ołówkiem).