olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. i dat. z lewej: A. Karpiński / 1938 [1958?];
na odwrocie opis autorski: Róże Stud. z natury/ mal. A Karpiński/ Kraków/Floriańska 19 II p