porcelana, farby naszkliwne, złocenie; 3 x 14 x 13 cm; 3 x 14,5 x 14,5 cm;
sygn. na spodzie kobaltem podszkliwnym: dwa skrzyżowane miecze;
Niemcy, XIX/1 ćw. XX w.