akryl / płótno
90 x 120 cm
Data: 14.07.2020
sygnowany na odwrocie: Mariusz Drabarek 14.07.2020 Wrocław; 2 pieczątki autorskie- Mariusz Drabarek ART Wrocław + naklejka autorska