akryl, plastikowe żołnierzyki, polimer, żywica epoksydowa, płótno, 40 x 40 cm
sygnowany p.d.: "Hanna Rozpara 2019" oraz opisany na odwrocie: "HANNA ROZPARA „Wz B1"2019"