akryl, płótno; 55 x 55 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Jan Dobkowski / Z CYKLU „KSIĘŻYC I MOJA CZEREŚNIA XV”
2010 ROK / ACRYL 55 cm x 55 cm