Jacques Zucker (Jakub Cukier) (1900-1981), Synagoga w Safed, 1950
Estymacje:
4 427 - 5 534 EUR
Dodatkowe opłaty:
olej/
płyta; 50,5 x 66 cm
sygn. p.d.: J.Zucker