9

Erna ROSENSTEIN (1913 - 2004), Zygzaki, 1960

Estymacje: 48 734 - 66 455 EUR
Dodatkowe opłaty: +5% / 3% Droit de suite
olej / płótno
60,5x79,5 cm
sygnowany p.d. „Rosenstein 1960”, na odwrocie numer muzealny „MNG/SW/639/MR.D.” (blejtram)

Wystawiany:
- Stern -Rosenstein – Streng/Włodarski Między świadomym a podświadomym. Reminiscencje Zagłady w twórczości tych, którzy przetrwali, Dom Aukcyjny Libra, Warszawa 2020, nr kat. 7
- Oddział Sztuki Współczesnej Muzeum Narodowego w Gdańsku. Galeria Stała.

Praca z depozytu muzelanego Muzeum Narodowego w Gdańsku. Przez wiele lat wisiała na ekspozycji stałej muzeum.

Reprodukowany:
- Stern - Rosenstein - Streng/Włodarski Między świadomym a podświadomym. Reminiscencje Zagłady w twórczości tych, którzy przetrwali, kat. wystawy, Dom Aukcyjny Libra, Warszawa 2020, il. s. 76
- Przewodnik po kolekcji polskiej sztuki wspólczesnej. Oddział Sztuki Współczesnej Muzeum Narodowego w Gdańsku. Galeria Stała, Gdańsk 2004, s. 34
- Polska awangarda malarska 1950–1970 z kolekcji Bogdana Jakubowskiego, Paryż/Gdańsk 2004, s. 49
Mistrzowie malarstwa
10 marca 2021 CET/Warsaw
Cena wywoławcza
39 873 EUR
48 734 - 66 455 EUR
Wyświetleń: 174 | Ulubione: 0

Libra

Mistrzowie malarstwa
10 marca 2021 CET/Warsaw

  300 000
  > 100 000

Libra
Libra
ul. Złota 48/54
00-120 Warszawa
+48660299912
Poniedziałek
10:00 - 18:00
Wtorek
10:00 - 18:00
Środa
10:00 - 18:00
Czwartek
10:00 - 18:00
Piątek
10:00 - 18:00
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte
Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także