akryl, płótno, 60x40 cm kompozycja, 65x45 cm w oprawie
sygn. p.d.: TOMASZ KLIMCZYK 2017, opisany na odwrocie: TOMASZ KLIMCZYK “W OGRODZIE” AKRYL/WERNIKS ROK 2017