akwaforta, papier; 25,5 x 18 cm (odcisk płyty);
sygn. i dat. p. d.: J. Kraupe 1948 (ołówkiem), l. d.: "Akrobaci" akwaforta (ołówkiem).
Lit.: Janina Kraupe. Grafiki i monotypie, Kraków 1997, poz. 12.