collage, tusz, pióro, pędzel, akwarela, gwasz, papier czerpany;
72 x 51 cm;
sygn. i dat. na odwrocie p. d.: Włodzimierz / Szymański / Warszawa / 1990/91, l. g. dedykacja dla prof. Stefana Morawskiego.