olej na płótnie
sygnowany w prawym dolnym rogu: M. Malski 1932
wymiary: wys. 65 cm, szer. 49,5 cm
z tyłu naklejka z Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych we Lwowie