Ołówek, akwarela, gwasz, papier; 32 x 54 cm (owal)
Sygnowany p.d.: HEINR. LEFLER 91
Na odwrocie drukowana nalepka wiedeńskiego ramiarza Carla Hoffingera
Estymacja 1800 - 2000