Tusz, papier, jedwab (bordiura), kość (rolka), naklejone na płotno; wym. całk. 177 x 39,5 cm, rysunku 98 x 27 cm
Sygnowana pieczęcią z ideogramami chińskimi
Stan zachowania: ubytek w rolce
Estymacja 2000 - 2500