tempera żółtkowa/płótno, 120 x 135 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: Jarosław Modzelewski | Przedwiośnie | tempera żółtkowa | 120 x 135 | 2017 w owalu
estymacja: 26 000 – 30 000