technika mieszana, płótno, 35x40 cm
sygn. l.d.: pieczątką autorską, opisany na odwrocie: tyt. “DWIE PIŁY,” A i B Pow. 35x40 cm tech. MIXTE rok 2016/17 bo tyle czasu to trwało i tyle