Przebudzenie a właściwie Ciecz X, 2012
akryl, płótno, 100x80 cm
sygn. na licu: Treit 2012, opisany na odwrocie: “Przebudzenie” A WŁAŚCIWIE CIECZ X Treit 2012
akryl, płótno, 100x80 cm