Olej, płyta, 98 x 70 cm, sygn. p.d.: S. Chwalisz 2017 Lucyna Fetyszystka.
Szymon CHWALISZ (1986)
Studiował malarstwo w pracowni prof. Jana Krzysztofa Hryceka na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na Wydziale Pedagogiczno-Artystycznym w Kaliszu. Od 2003 r. pracuje w technice malarstwa aerografem, a od 2006 r. zajmuje się malarstwem sztalugowym oraz grafiką warsztatową. Jego pierwsza wystawa indywidualna miała miejsce w 2005 r.