olej, płótno, 120.00 x 80.00 cm kompozycja, 123.00 x 83.00 cm w oprawie
sygn. l.d.: JSołtan 2017, opisany na odwrocie: 118/2017 "W ciszy" olej 2017 Joanna Sołtan