olej, płótno; 95 x 95 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: SOPOT 1989 / E. DWURNIK;
na odwrocie, na płótnie napis autorski: 1989 / E. DWURNIK / NR: IX-394 SOPOT [w ramce] / 1355 [w ramce].
Lit.: Dwurnik, Spis cykli malarskich, opracowanie Pola Dwurnik, wyd. Galeria Sztuki Współczesnej Zachęta, poz. 394 (Cykl IX Podróże autostopem).