MILCZENIE VI, 1974
Technika własna, karton; 48 x 86
Sygnowany l.d.: Milczenie VI, autochemigrafia; p.d.: 1974 | JAN | BER | DYSZ | AK
Stan zachowania: zagięcie, naddarcie
Pochodzenie: z kolekcji Mateusza Grabowskiego