olej, płótno; sklejka; 38 x 54,5 cm;
sygn. p. d.: Kmita;
na odwrocie na płycie opis: ZATOKA NEAPOLITAŃSKA / Z WEZUWIUSZEM W TLE;
Obraz przed konserwacją.