olej, płótno; 33 x 33,5 cm;
sygn. l. d.: H. KRYCH.
Na odwrocie na krośnie opisany czarnym pisakiem nr 99 / „WNĘTRZE Z DZIECKIEM” 34 x 33 (napis autorski).
Praca pochodzi od rodziny artysty z jego spuścizny.