szkło bezbarwne, srebro pr. 950; wys. 28 cm;
Owalna stopa umieszczona na czterech nóżkach zdobionych motywem floralnym, który został powtórzony na brzuścu, wylew nakryty ruchomą pokrywką;
Francja, 1860 - 1880;
stan zachowania: drobne uszkodzenia srebrnej oprawy