olej/płótno, 105.00 x 90.0, oprawiony, sygnowany p.g: 'SROKA 1996' sygnowany na odwrociu: 'JACEK SROKA 11840 | 1996 SZEŚĆ ASPEKTÓW SPRAWY OLEKSEGO'