Katalog papierowych pieniędzy zastępczych z ziem polskich okres 1939-1960 oraz uzupełniania i korekty do tomów I-IV.
Tom V, wydanie II Warszawa 2016, oprawa kartonowa. Bezapelacyjnie najlepsze opracowanie poruszające tematykę pieniądza zastępczego.
Ręcznie numerowany i sygnowany przez autora.
Najtrudniej dostępny tom autorstwa Andrzeja Podczaskiego.