srebro próby 925 cechowane (STERLING 925F, nieczytelna cecha), drewno; wys. 3 cm, szer. 16 cm, głęb. 12,8 cm
Finlandia?, 2 ćw. XX w.
Prostopadłościenne, na czterech nóżkach w formie płaskich kostek, wewnątrz drewniane; na wieczku dekoracja giloszowana z motywem poziomo biegnących prążków, ujęta w złoconą taśmę, z nakładanym herbem Jastrzębiec z mosiądzu.