Cena wywoławcza
2 500 PLN
4 000 - 6 000 PLN
5 000 PLN
200%

Estymacje: 4 000 - 6 000 PLN

olej alkilowy, akryl, 89 x 116 cm, sygn. i opisany na odwrocie: 'Żółte pole 89X116 cm, akryl, alkid | LASKOWSKA | 2016'

WYSTAWIANY:
2018 – wystawa zbiorowa finalistów III Ogólnopolskiego Konkursu Malarskiego im. Leona Wyczółkowskiego, BWA Bydgoszcz

Twoja notatka

ul. Bohaterów Monte Cassino 43, 81-767 Sopot
58 550 16 05
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00

Przyjmowanie obiektów na aukcje

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]

Wyświetleń: 33 | Ulubione: 0