Cena wywoławcza
2 500 PLN
4 000 - 6 000 PLN
Rozpoczęcie aukcji na żywo

Złóż limit

PLN .00

Po ustawieniu limitu w czasie licytacji pozycja będzie automatycznie licytowana w Twoim imieniu do wysokości ustalonego limitu. Limit jest ukrytą ofertą, jego wartość nie jest znana innym użytkownikom i uaktywnia sę dopiero w trakcie licytacji na żywo na zasadzie podobnej do snajperów aukcji Allegro lub eBay. Ustawione limity można modyfikować do momentu rozpoczęcia licytacji danej pozycji.

Estymacje: 4 000 - 6 000 PLN

olej alkilowy, akryl, 89 x 116 cm, sygn. i opisany na odwrocie: 'Żółte pole 89X116 cm, akryl, alkid | LASKOWSKA | 2016'

WYSTAWIANY:
2018 – wystawa zbiorowa finalistów III Ogólnopolskiego Konkursu Malarskiego im. Leona Wyczółkowskiego, BWA Bydgoszcz

Wyślij wiadomość do organizatora aukcji

Twoja notatka

Rejestracja na 13 Aukcję Sztuki XXI wieku, będzie wymagać indywidualnego potwierdzenia tożsamości, poprzez przesłanie skanu dokumentu tożsamości (dowód osobisty, paszport, prawo jazdy) na adres modern@sda.pl.

ul. Bohaterów Monte Cassino 43, 81-767 Sopot
58 550 16 05
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00

Przyjmowanie obiektów na aukcje

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: sopot@sda.pl

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: modern@sda.pl

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: gdansk@sda.pl

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: krakow@sda.pl

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: warszawa@sda.pl

Wyświetleń: 17 | Ulubione: 0