31

Piotr Kotlicki (ur. 1972) - Neue Sachlischkeit, 2015

Estymacje: 928 - 1 392 EUR | 4 000 - 6 000 PLN

olej, płótno, 41 x 33 cm, na odwrocie pieczęć autorska

WYSTAWIANY:
2018 – wystawa zbiorowa „MASCULLINEA – zbiór męskich historii”, BWA, Kielce
2018 – wystawa zbiorowa „Bękarty Strzemińskiego”, Kobro Gallery, Łódź
2017 – wystawa indywidualna „Barbarzyńcy”, ODA, Piotrków Trybunalski
2015 – wystawa indywidualna „Są tu ścieżki, z których skaczę raniąc się nieraz do krwi”, Galeria Olimpus, Łódź

13 Aukcja Sztuki XXI wieku - aukcja kolekcjonerska
24 listopada 2018
Cena wywoławcza
510 EUR
928 - 1 392 EUR
4 000 - 6 000 PLN
Wyświetleń: 46 | Ulubione: 0

24 listopada 2018

Bohaterów Monte Cassino 43, 81-768 Sopot
Galeria w Warszawie: Nowy Świat 54/56, 00-363 Warszawa
Galeria w Gdańsku: Długa 2/3, 80-827 Gdańsk
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00
Przyjmowanie obiektów na aukcje

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]