40

Sandra Arabska (ur. 1977) - Bez tytułu, 2018

Estymacje: 4 176 - 6 265 EUR | 18 000 - 27 000 PLN

olej, płótno, 180 x 110 cm, sygn. p.d.: 'Sandra Arabska 2018 r.'

13 Aukcja Sztuki XXI wieku - aukcja kolekcjonerska
24 listopada 2018
Cena wywoławcza
2 320 EUR
4 176 - 6 265 EUR
18 000 - 27 000 PLN
3 012 EUR
Cena końcowa bez opłaty aukcyjnej
2 552 EUR
130%
Wyświetleń: 240 | Ulubione: 0

24 listopada 2018

Bohaterów Monte Cassino 43, 81-768 Sopot
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00
Przyjmowanie obiektów na aukcje

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]

Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także