41

Tomasz Kołodziejczyk (ur. 1976) - Jacht, 2017

Estymacje: 928 - 1 276 EUR | 4 000 - 5 500 PLN

akryl, płótno, 100 x 65 cm, sygn.na odwrocie: '"JACHT" | TOMASZ | KOŁODZIEJCZYK | 2017'

13 Aukcja Sztuki XXI wieku - aukcja kolekcjonerska
24 listopada 2018
Cena wywoławcza
441 EUR
928 - 1 276 EUR
4 000 - 5 500 PLN
1 040 EUR
Cena końcowa bez opłaty aukcyjnej
882 EUR
236%
Wyświetleń: 219 | Ulubione: 1

24 listopada 2018

Bohaterów Monte Cassino 43, 81-768 Sopot
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00
Przyjmowanie obiektów na aukcje

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]

Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także